Bratek (Fiołek ogrodowy, Viola, Pansy) hortensja
Prowadzisz centrum ogrodnicze albo obsadzasz większe kwietniki?

2015-04-23 10.47.46
Oferujemy pierwszorzędny materiał rodem z Syngenty! Dostarczamy kwiaty bezpośrednio do każdego Centrum Ogrodniczego lub sklepu, a dostawa jest gratis! Zamówienia mogą być realizowane nawet następnego dnia po złożeniu zamówienia*

 

HORTENSJA WIELKANOCNA

już w sprzedaży!

Różne kolory: białe, różowe, niebieskie – Masz pytania?
Zadzwoń +48 660 722 965

BRATKI

Bratki są naszą pasją od wielu, wielu lat.  Trudno nam wyobrazić sobie wiosnę bez tych uroczych kwiatów. Po miesiącach chłodu i szarzyzny, bratki,  dzięki niewyobrażalnie żywym kolorom jawią się jako lekarstwo na pozimową depresję.

Na ten moment proponujemy Państwu ok. 80 najpiękniejszych odmian bratków z rewelacyjnej grupy Delta F1 (seria Delta, Colossus, Endurio, Rocky, Patiola i inne) w pełnej gamie kolorów rodem z wiodącego ośrodka hodowli bratków – szwajcarskiej firmy Syngenta Seeds.

22350-_MW naszej ofercie, jak co roku, znajdziecie Państwo sporo nowości.  Z doświadczenia wiemy, że bratki z Syngenty nie mają sobie równych pod względem urody i długości okresu kwitnienia.  Zawsze tworzą przepiekny efekt dekoracyjny niezależnie od miejsca, w którym je posadzimy – ogród, balkon, taras.

brateekTej wiosny, jak zwykle, przygotowaliśmy dla Państwa setki tysięcy bratków w doniczkach śr. 9 cm.

Zapraszamy do współpracy hurtowników – sieci marketów, centra ogrodnicze, kwiaciarnie oraz firmy ogrodnicze. 12451-RockyF1Mix_MDetalistów też nie odprawimy z kwitkiem:-) Mało tego, fachowo doradzimy jak sadzić, gdzie sadzić i co sadzić, żeby móc cieszyć oczy widokiem wdzięcznych roślin.

Masz pytania? Chcesz zamówić? Dzwoń do nas: +48 666 816 085

P3

Pictures Copyright: kind thanks to Syngenta Seeds who is an owner of the graphics.