O nas

fo2TOP-PLANT – gospodarstwo rodzinne: mama, tata i dorosłe dzieci plus grono oddanych i kompetentnych pracowników.

Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi ponieważ żyjemy z tego, co jest naszą pasją. Ponadto – dostarczamy radości wszystkim, którzy potrafią ją czerpać z obcowania z żywymi roślinami. Każdy ogrodnik jest trochę próżny i łasy pochwał. My też. Nic nas nie cieszy tak, jak zadowolony klient (hurtownik, czy detalista – nieważne), bo on do nas wraca. Dlatego naszą ambicją jest zaoferować kwiaty niepowtarzalne i niekoniecznie drogie a także zdrowe owoce, których urody i smaku się nie zapomina.

W ciągu ponad 15 lat istnienia naszego gospodarstwa przekonaliśmy do siebie tysiące klientów (zarówno naszych, z Zachodniopomorskiego, jak i tych z pobliskich Niemiec), którzy docenili jakość, bogactwo asortymentu i dobrą radę, na jakie zawsze można u nas liczyć. Bez przesadnej skromności możemy stwierdzić, że niewiele jest w naszym regionie firm ogrodniczych, które potrafią dotrzymać nam kroku w tym względzie. Każdego dnia do Państwa dyspozycji są u nas bardzo doświadczeni inżynierowie-pasjonaci, którzy pomogą dobrać rośliny do konkretnego miejsca oraz podpowiedzą jak o nie dbać, by cieszyły oczy jak najdłużej…

Co do truskawek i malin – tu jesteśmy nie do pobicia. Wspaniałe, wypróbowane odmiany, naturalne zapylanie kwiatów przy pomocy trzmieli, najnowocześniejsza technologia szklarniowa, która wyklucza stosowanie „paskudnej” chemii (zero herbicydów, biologiczna ochrona przed większością chorób i szkodników, prawidłowo zbilansowanie nawożenie) – oto klucz do naszego sukcesu. Nie dziwi zatem, że po nasze najwcześniejsze truskawki (od początku maja) ustawiają się kolejki „jak za komuny”:-)

Nasze gospodarstwo należy na największych w regionie szczecińskim. Na dzień dzisiejszy operujemy na ponad 60.000 m2 szklarni, z czego produkcja kwiaciarska zajmuje ok. 10.000 m2, reszta zaś wykorzystana jest do tzw. sterowanej produkcji truskawek i malin oraz do produkcji doniczkowanych sadzonek truskawek.

W sklepie firmowym o powierzchni ok. 1000 m2 przygotowaliśmy dla Państwa niebanalną ofertę, którą, mamy nadzieję, docenią nawet najbardziej wybredni miłośnicy kwiatów.